Eskişehir Diyetisyen | Kişiye Özel Beslenme ve Diyet Danışmanlığı

Hakkımda

Diyetisyen Fatma Ceren ÜRE

Fatma Ceren Üre, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Fethiye Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde 2018 yılında eğitimine başladı ve 2022 yılında 3,13 ortalama ile başarıyla mezun oldu.

 

Lisans eğitimi süresince Fethiye Devlet Hastanesi ve Fethiye Toplum Sağlığı Merkezi’nde halk sağlığı üzerine uygulamalı derslerini tamamladı. Ayrıca birçok anaokulu ve lisede gözlem yaparak çocuk ve adölesan beslenmesi konusunda deneyim kazandı. Toplu beslenme sistemlerinde menü planlama fırsatı da buldu. Ayrıca çeşitli diyetisyen klinikleri ve özel beslenme ve diyet danışmanlık merkezlerinde, özellikle kilo kontrolü (kilo alma-kilo verme), diyabet, kardiyovasküler hastalıklar gibi yaygın rahatsızlıklara sahip danışanları gözlemleme şansı yakaladı.

Neden Tercih Etmelisiniz ?

Mezun olmadan önce lisans eğitimi süresince öğrendiği teorik bilgileri pratiğe dökmek için çaba sarf etti. Beslenme ve diyetetik alanında uzman kişilerin verdiği eğitimlere ve seminerlere katılarak mesleki gelişimini destekledi ve vaka gözlemlemek için fırsatlar yarattı.

Lisans eğitimini tamamladıktan sonra, herkese sağlıklı ve sürdürülebilir beslenmeyi hayatlarına dahil etmek misyonuyla öncelikli olarak Eskişehir bölgesinde ve ardından online diyet hizmetiyle Türkiye genelinde beslenme ve diyet danışmanlığı hizmeti sunmaya başladı. Bugün hala danışmanlık hizmetlerine devam etmektedir.

Danışan Yorumları

Whatsapp'dan Bilgi Alın
1