Eskişehir Diyetisyen | Kişiye Özel Beslenme ve Diyet Danışmanlığı

Online Diyet Nedir

Online diyet, özellikle pandemi sürecinde home office çalışmaların artması ile önemi ortaya çıkan internet ortamında diyetisyenden çeşitli iletişim araçları aracılığıyla diyet danışmanlığı alma hizmetidir. Mekan ve ulaşılabilirlik problemlerini ortadan kaldıran online diyet sistemi ile siz nerede olursanız olun diyetisyeniniz yanınızdadır. Herhangi bir sebeple diyetisyen ile yüz yüze görüşemiyorsanız size özel hazırlanmış takipli online diyet ile ideal kilonuza ve sağlıklı beslenme düzenine kavuşabilirsiniz.

Online Diyet Kimler İçin Uygundur?

 • Motivasyon ve kontrole, takipli bir diyete ihtiyaç duyuyorsanız,
 • Diyetisyeniniz ile sürekli iletişim halinde olmak istiyorsanız,
 • Ev ve çocuk bakımı, yoğun iş hayatı, bazı şehirlerde yaşanan trafik sorunları gibi sebeplerle diyetisyene gitmeye vakit bulamıyorsanız,
 • Sık seyahat ediyorsanız veya yaşadığınız yerde diyetisyene ulaşma imkanınız yoksa,
 • Yurtdışında yaşayıp beslenme kültürünüze uygun bir diyet programı uygulamak istiyorsanız,

Online diyet sistemi bu sorunların tümünü ortadan kaldırır ve size kolayca ulaşılabilir bir danışmanlık hizmeti sunar.

Diyet Paketleri

Başlangıç
1 Aylık Online Danışmanlık Paketi
600
 • 4 hafta boyunca her görüşme sonrası size özel hazırlanmış diyet listesi tarafınıza iletilir.
 • Haftada 1 kez görüntülü seans yapılır.
 • Sürekli iletişim ve diyetisyen takibi sağlanır.
 • İhtiyaçlarınıza yönelik özel tarifler listenize eklenir.
En Çok Tercih Edilen
3 Aylık Online Danışmanlık Paketi
1600
 • 12 hafta boyunca her hafta farklı diyet listesi tarafınıza iletilir.
 • Görüntülü seans sayısı ihtiyaca göre belirlenir.
 • Sürekli iletişim ve diyetisyen takibi sağlanır.
 • İhtiyaçlarınıza yönelik özel tarifler listenize eklenir.
Tanışalım
Ekonomik Deneme Paketi
400
Başlayın ve Değişimi Görün
 • 3 haftalık bir danışmanlık paketidir.
 • Size özel hazırlanmış 21 günlük diyet listesi tarafınıza iletilir.
 • Sürekli iletişim ve diyetisyen takibi sağlanır.
 • İhtiyaçlarınıza yönelik özel tarifler listenize eklenir.

Online Diyet Paketleri Hakkında

Sağlıklı ve sürdürülebilir beslenme ile kilo problemlerinizden, sahip olduğunuz rahatsızlıklardan kurtulmak ya da belirtileri azaltmak için bu paketi tercih edebilirsiniz. Yaşam kalitenizi sağlıklı ve sürdürülebilir beslenme alışkanlıkları kazanarak artırabilirsiniz. Her yerde bulabileceğiniz klasikleşmiş diyet listelerinden sıkıldıysanız, öğünlerinizde farklı alternatifler tüketmek istiyorsanız bizimle iletişime geçmelisiniz!

Diyet döngülerinden sıkıldıysanız, kilo alma – verme sürecinin artık sağlığınıza zarar verdiğini düşünüyorsanız, çözmek istediğiniz sağlık problemleriniz varsa ve doğru beslenme alışkanlıklarıyla çözebileceğinize inanıyorsanız bu danışmanlık paketini tercih edebilirsiniz. Sağlıklı ve sürdürülebilir beslenmeyi öğrenerek kalıcı kilo kaybı, sağlıklı kilo alımı, sağlığınıza uygun kiloyu korumayı sağlayabilirsiniz. Bu öğrenme süreci keyifli ve tamamen size özel olacak!

Sağlıklı ve sürdürebilir beslenmeyi hayatınıza dahil etmek istiyorsanız ancak nereden başlayacağınızı bilemiyor, motivasyona ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, beslenmenizle ilgili bir uzman görüşü almak istiyorsanız, önceden yaptığınız diyet döngülerinden sıkıldıysanız bu diyet paketi tam olarak sizin için!
3 hafta süren danışmanlık paketi 21 gün kuralını baz olarak oluşturuldu. 21 gün bilinçaltının inanç kabul süresi olarak bilinir. Bu paket ile değiştirmek istediğiniz beslenme alışkanlıklarınız için bir adım atmış olursunuz.

Merak Edilenler

 • Diyetisyeniniz besin tüketim kaydınızı anlık olarak sizden alır ve bu şekilde doğru beslenme alışkanlıklarını kısa sürede öğrenirsiniz.
 • Diyet sürecinde yapılan hataların dengelenmesi daha kolay sağlanır.
 • Danışmanlık hizmeti almak istiyorsunuz fakat yoğun ve yorucu yaşantınız esnasında buna vakit ayıramıyorsanız online diyet danışmanlık hizmeti size zaman kazandırır. Her neredeyseniz diyetisyeniniz ile istediğiniz iletişim aracı ile görüşme sağlayabilirsiniz.
 • Motivasyon ve diyetisyen takibini sağlamak kolaydır.
 • İnternetin olduğu her yerde diyetisyeniniz sizinledir.
 • Diyetisyene gitmek her zaman mümkün olmadığı için diyetlerin sürdürülebilirliği bozulabilir. Online diyet ile bu sorun ortadan kalkar.

Tanışma

 

Bizimle sürece başlamaya karar verdiğinizde ve seçtiğiniz herhangi bir şekilde bize başvurduğunuzda sizden 6 ay içinde yapılmış bir kan tahlili isteyeceğiz. İlk görüşmemizde kan tahlilinizi inceleyeceğiz. Besin tüketim kaydınızı, yaşam şeklinizi, haftalık aktivitelerinizi konuşacağız ve bu şekilde tamamen size özel bir diyet listesi hazırlamak için en önemli adımı atmış olacağız.

Diyet Listesi Hazırlığı ​

Diyet listesi hazırlarken dikkat edilen noktalar;
1. Kan tahlili sonuçları: Tahlil sonuçlarınız dikkatle incelenir, değerlerinize ve eğer varsa rahatsızlığınıza göre size uygun besinler programa dahil edilirken zararı olacak besinlerin tüketim saatleri ve sıklığı düzenlenir, gerekirse bazı besinler listeden tamamen çıkartılır.
2. Yaşam tarzınız: Uyku saatlerinizden gün içinde ayakta geçirdiğiniz süreye kadar detaylı bir şekilde yaşamınız öğrenilir ve gün içi aktivitelerinize uygun bir beslenme planı tasarlanır.
3. Alerji durumu, ve tercih edilen besinler: Alerji durumunuz var ise buna uygun beslenme planı hazırlamak önceliktir. Farkında olmadığınız alerjik reaksiyonları bile beraber çalıştığımız süreçte fark ederek yaşam kalitenizi yükseltebilirsiniz. Sürdürülebilirlik açısından tüketmeyi sevdiğiniz besinler listenize kontrollü bir şekilde eklenirken tüketmekten kaçındığınız besinler için ihtiyaçlarınıza göre alternatif tüketim yöntemleri denenebilir veya bu besinler beslenme listenizde yer almaz.

Beslenme Planı Uygulama Süreci

Tercih ettiğiniz şekilde görüşme sağlandıktan sonra size ulaştırılan diyet listesini uygulamaya başlarsınız. Tamamen size özel hazırlanan diyet listenizi uygularken kafanıza takılan her soruyu diyetisyeninizle direkt olarak paylaşıp sorularınızın cevaplarını alırsınız. Öğünlerinizi fotoğraflayıp diyetisyeninize gönderebilirsiniz. Listenizi uygularken yaptığınız hatalar bu şekilde anlık olarak çözülür ve diyetisyen takibi kolaylaşır.

Değerlendirme

Bir haftalık süreç sonunda dilediğiniz şekilde diyetisyen ile görüşme gerçekleşir. Tartı sonucunuz ve bölgesel mezura ölçümleri sizden istenir. Bütün bir hafta sürecin size nasıl hissettirdiği ve sonuçlar değerlendirilerek size özel yeni listeniz oluşturulur.

Danışanlar Ne Dedi ?

Değişime Hazır Mısın ?

Diyetisyen Fatma Ceren Üre Beslenme ve Diyet Danışmanlığı olarak sizinle daha kolay ve hızlı iletişim kurabilmek için online randevu hizmeti sunuyoruz. Siz de sağlıklı bir yaşam için doğru adımları atmak ve kişiye özel beslenme programınızı oluşturmak için online randevu alabilirsiniz.

Whatsapp'dan Bilgi Alın
1